مشاهده / بستن موضوعات
اقتصاد
وزارت نفت دقیقاً در پازل ریاض
18 دقیقه قبلمشرقاقتصاد
پس از فرصت سوزی استثنایی دولت یازدهم در افزایش صادرات گاز به ترکیه و از دست دادن این بازار حالا بازار شرق کشور یعنی پاکستان هم در حال نابودی است.
قیمت قند و شکر در بازار +جدول
18 دقیقه قبلفردانیوزاقتصاد
برای خرید قند شکسته بسته بندی با وزن ۵۰۰ گرم باید در حدود ۲ هزار تومان هزینه کنید.
مقصران گرانی قیمت ارز چه کسانی هستند؟
18 دقیقه قبلافکارنیوزاقتصاد
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: رها شدن همزمان مبارزه جدی با قاچاق کالا و مدیریت بازار ارز به صعودی شدن نرخ ارز در بازار منجر شده است.
ایران پیشرفته، آدم ماهر می‌خواهد نه کارخانه!
1 ساعت قبلایسنااقتصاد
بسیاری از کارشناسان بر این باورند که بیش از ۷۰ درصد فارغ‌التحصیلانی که جذب بازار کار می‌شوند، به مسایل فنی واردند و آموزش‌های مهارتی را فرا گرفته‌اند. آنها می‌گویند ورود به بازار کار پیش زمینه‌ها...
تصاویر صفحه نخست روزنامه‌های امروز کشور
1 ساعت قبلفارساقتصاد
قوت غالب مردم در پیچ تدبیر؛ هیچ مذاکره‌ای در موضوع موشکی انجام نشده است؛ بازشدن بخیه سلامت و گفت‌و‌گویی که 5درصد را راضی کرد؛ از جمله عناوین صفحه اول روزنامه‌های امروز کشورند.
بلاروس خواهان خرید نفت بیشتر از ایران است
1 ساعت قبلافکارنیوزاقتصاد
زنگنه گفت: بلاروس خواهان خرید نفت بیشتری از ایران است، بنابراین مذاکرات بیشتر در این زمینه با امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران انجام می‌شود.
تاخیر در اعلام نرخ خرید تضمینی ، واردات گندم را به همراه دارد
2 ساعت قبلyjcاقتصاد
رئیس بنیاد توانمندسازی گندمکاران گفت: با وجود تورم بالای ۳۰ درصد و ثبات نرخ خرید تضمینی گندم در سال زراعی ۸۵-۸۶، واردات ۷ میلیون تنی گندم را به همراه داشت.
از «سهم ۱۹۴ هزار میلیارد تومانی مالیات در بودجه» تا «سهام آرامکوی عربستان؛ سومین نفع روس‌ها از توافق اوپک»
2 ساعت قبلتابناکاقتصاد
این پیمانه تیتر‌هایی همچون  شاخص کل بورس به ۶ رقمی شدن نزدیک‌تر شد، واکنش بورس جهانی به توافق برای پایان دادن به تعطیلی دولت آمریکا، افزایش تعرفه واردات هیبریدی‌ها غلط است، افزایش تعرفه گمرکی دلی...
رکود نگذاشت مهم‌ترین دستاورد دولت به دل فعالان اقتصادی بچسبد
2 ساعت قبلمشرقاقتصاد
روزنامه حامی دولت: تورم نیز که به قیمت تشدید رکود از سوی دولت کاهش یافته بود، افزایش یافته است؛ به عبارت دیگر در اثر سیاست‌های دولت، اقتصاد کشور هم چوب رکود را خورد و هم پیاز تورم را.
سهم هر ایرانی از درآمد نفتی چقدر است؟
2 ساعت قبلمشرقاقتصاد
فاکس نیوز ویکلی: اگر تمام ثروت ناخالص نفت،گاز ومواد معدنی کنونی این کشور رادر میان جمعیت آن تقسیم کنیم،سالانه به ازای هر نفر ۵۸۸ دلار یا به ازای هرخانواده ۲.۰۸۸ دلار می‌شود.
سهم هر بانک از سپرده‎گذاری در صندوق توسعه ملی چه قدر است؟ +جدول
2 ساعت قبلمشرقاقتصاد
بر اساس گزارش عملکرد صندوق توسعه ملی، طی ۸ماه اخیر ۴.۴ هزار میلیارد تومان در ۲۲بانک سپرده گذاری ریالی انجام شده است.
جای خالی اشتغال، رکود و تورم در گفت‌وگو با روحانی
2 ساعت قبلمشرقاقتصاد
در گفت‌وگو با مردم می‌توان مواردی از جمله‌اشتغال، رکود، تورم و مسکن را به عنوان دغدغه‌های اصلی آنها دریافت اما این موارد در مصاحبه رئیس‌جمهور یا مطرح نشد و یا چنانکه باید به آنها پرداخته نشد.
یک اشتباه رایج درباره منابع آلاینده‌ هوا
2 ساعت قبلایسنااقتصاد
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه آلاینده‌های گازی تولید شده به وسیله خودروهای سواری قابلیت تبدیل به ذرات ثانویه را دارند، اظهار کرد: اشتباه رایج، در این...