مشاهده / بستن موضوعات

پیروزی بحران‌زده‌های لیگ بسکتبال

پیروزی بحران‌زده‌های لیگ بسکتبال
به گزارش ایسنا، در جریان مسابقات این هفته پتروشیمی صدرنشین لیگ و تنها تیم بدون باخت مسابقات میزبان شهرداری تبریز بود و توانست روند شکست ناپذیری‌هایش را ادامه دهد و در این دیدار خانگی ۷۱ بر ۶۶ به برتری برسد.
در این مسابقه پوژکو بازیکن خارجی شهرداری تبریز با ۲۹ امتیاز و تاثیرگذاری ۲۴ بهترین بازیکن میدان بود. در ترکیب پتروشیمی نیز سعید داورپناه و بهنام یخچالی با ۲۲ و ۱۴ امتیاز بهترین‌های تیم بودند.
در دیگر دیدار حساس این هفته که در سالن حکیمیه تهران برگزار شد، دانشگاه‌آزاد میزبان مهرام بود و توانست در این مسابقه حریف خود را ۶۳ بر ۵۸ شکست دهد. مهرام در این مسابقه از بازیکن خارجی جدیدش هم استفاده می‌کرد و دانشگاه‌آزاد آرون گرامی‌پور را نیز در اختیار نداشت.
در این مسابقه کیوان ریاعی بازیکن جوان مهرام با ۱۴ امتیاز،‌ ۱۴ ریباند و تاثیرگذاری ۲۹ دبل دبل کرد و بهترین بازیکن میدان بود. در طرف مقابل نیز عرفان نساج‌پور گارد راس دانشگاه‌آزاد با ۱۲ امتیاز، ۸ ریباند و تاثیرگذاری ۲۲ بهترین بازیکن تیمش از نظر آماری بود.
اما دو بازی دیگر این هفته نتایج جالبی داشت. در گرگان تیم بحران زده شهرداری این شهر میزبان نیروی زمینی بود و ۷۶ بر ۷۰ به برتری رسید. سربازان نیروی زمینی فصلی خوب را شروع کرده بودند اما مشکلات مالی کار دستشان داده و در سراشیبی قرار گرفته‌اند.
دیگر تیم نظامی اما هفته خوبی را پشت‌سر گذاشت. رعد پدافند خوزستان که بحران زیادی دارد بالاخره دومین بردش را کسب کرد و توانست ۷۸ بر ۷۳ یس‌آل گرگان را شکست بدهد. یس‌آل در دیدار قبلی خود نفت آبادان را برده بود و پیش‌بینی می‌شد حریف بحران زده‌اش را شکست دهد اما در جنوب ناکام شد. در این مسابقه علی دورقی و یعقوب شلوشی عملکرد بسیار خوبی برای رعد پدافند داشتند. دورقی با ۱۴ امتیاز، ۱۰ ریباند و تاثیرگذاری ۱۹ و شلوشی با ۲۱ امتیاز، ۱۰ ریباند و تاثیرگذاری ۲۱ به کار خود پایان دادند و نقش زیادی در برد تیمشان داشتند. در طرف مقابل هم دایان میشل و تیرون مک‌نیل بازیکنان خارجی یس‌آل بهترین تیمشان بودند و به ترتیب ۲۰ و ۱۶ امتیاز کسب کردند و تاثیرگذاری ۱۶ داشتند. *نتایج هفته شانزدهم:
پتروشیمی بندرامام ۷۱  - شهرداری تبریز ۶۶
دانشگاه آزاد ۶۳ - مهرام ۵۸
شهرداری گرگان ۷۶ - نیروی زمینی ۷۰
رعد پدافند ۷۸ - یس آل ۷۳
انتهای پیام